page-header

UZAKTAN EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMI

Uzaktan Eğitim

Çalışanların isteklerinden doğan, zamandan ve mekandan bağımsız olarak başladığımız sürecimizi DVD Destekli Eğitim modeli olarak adlandırıyoruz.

· Sürecimize ilk olarak DVD setleri ve manuelleri ile birlikte içerik çalışmalarıyla başlıyoruz. (Bireysel disiplini kurgulayarak zaman, mekan ve eğitmen faktörlerinden bağımsız içerik öğrenme dönemi)
· Bir sonraki aşama da raporlama aşamasıdır. Bu aşamada tarafınıza Sertifika öncesi değerlendirme soruları gönderilir. Sorulara %75 oranında başarılı cevaplar vermenizin ardından Uluslararası Geçerli Sertifikanız tarafınıza kargo ile iletilir.

· Son olarak profesyonel hayatınız boyunca Koçluk Merkezi her an, her konuda danışabileceğiniz yol arkadaşınız olmaya devam eder.

Uzaktan Eğitim Sertifika Programı; Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu ve Eğitmen Eğitimi programlarını içermektedir.

Yaşam Koçluğu Uzaktan Eğitim Programı

  • 5 saatlik Temel Koçluk Bilgi ve Becerileri eğitim DVD’si, 94 sayfa Temel Koçluk Bilgi ve Becerileri eğitim destek manueli, 2.5 saatlik kesintisiz konu anlatımı ve 3.5 saatlik gerçek danışanlarla yapılan seanslarla toplam 6 saatlik Yaşam Koçluğu eğitim DVD’si, 52 sayfa Yaşam Koçluğu eğitim destek manueli ile toplam 36 Saatlik Uygulama Atölyesi ve Workshoplarını sağlanmaktadır.

Öğrenci Koçluğu Uzaktan Eğitim Programı;

  • 5 Saatlik Temel Koçluk Bilgi ve Becerileri Eğitim DVD’si, 94 Sayfa Temel Koçluk Bilgi ve Becerileri Eğitim Destek Manueli, 5 Saatlik kesintisiz konu anlatımı ve 3 Saatlik gerçek öğrencilerle yapılan seanslarla toplam 8 Saatlik Öğrenci Koçluğu Eğ itim DVD’si, 167 Sayfa Öğrenci Koçluğu Eğitim Destek Manueli, 73 Sayfa Öğrenci Koçluğunda kullanılan Formlar ve Testler Kitapçığı ile toplam 36 Saatlik Uygulama Atölyesi ve Workshoplarını sağlamaktadır.

Eğitmen eğitimi uzaktan eğitim programı;

  • 50 Saatlik Eğitim DVD’leri ve 900 Sayfa Eğitim Destek Manuelleri, Toplamda 220 Saatlik Uygulama Atölyeleri ve Workshopları sağlamaktadır.
  • Eğitmen Eğitimi Uzaktan Eğitim Programı İçeriği:

TEMEL KOÇLUK BİLGİ VE BECERİLERİ: 5 Saatlik Eğitim DVD’si ve 94 Sayfa Eğitim Destek Manueli

YAŞAM KOÇLUĞU: 2,5 Saatlik kesintisiz konu anlatımı ve 3,5 Saatlik gerçek danışanlarla yapılan seanslarla toplam 6 Saatlik Eğitim DVD’si ve 52 Sayfa Eğitim Destek Manueli

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU: 5 Saatlik kesintisiz konu anlatımı ve 3 Saatlik gerçek öğrencilerle yapılan seanslarla toplam 8 Saatlik Eğitim DVD’si, 167 Sayfa Eğitim Destek Manueli ve 73 Sayfa Formlar ve Testler Kitapçığı

NLP STARTER: 3 Saatlik NLP Starter Eğitim DVD’si ve 53 Sayfa Eğitim Destek Manueli

NLP PRACTITIONER: 4,5 Saatlik kesintisiz konu anlatımı ve 2,5 Saatlik gerçek danışanlarla yapılan seanslarla toplam 7 Saatlik Eğitim DVD’si ve 89 Sayfa Eğitim Destek Manueli

QUANTUM PRACTITIONER: 4,5 Saatlik kesintisiz konu anlatımı ve 3,5 Saatlik gerçek

danışanlarla yapılan seanslarla toplam 8 Saatlik Eğitim DVD’si ve 112 Sayfa Eğitim Destek Manueli

TRAINER’S TRAINING: 7 Saatlik Eğitim DVD’si ve 153 Sayfa Eğitim Destek Manueli

HIZLI OKUMA: 2 Saatlik Eğitim DVD’si, 44 Sayfa Eğitim Destek Manueli ve 37 Sayfa Egzersizler Manueli

HAFIZA TEKNİKLERİ: 3 Saatlik Eğitim DVD’si ve 47 Sayfa Eğitim Destek Manueli


Back to top of page