page-header

NLP MASTER PRACTİTİONER SERTİFİKA PROGRAMI

NLP MASTER PRACTİTİONER SERTİFİKA PROGRAMI

NLP’ nin sihirli dünyası ile tanışmış ve kendinde birçok değişimi gerçekleştirmiş bununla birlikte daha ileri giderek yeni dünyalar keşfetmek ve o dünyalardakilerin yaşamına dokunma tutkusuyla yaşayan kişisel gelişim yolcularının NLP’ yi ustalık boyutunda kullanmalarını sağlamak ve bu boyuta yakışır ileri değişim teknikleriyle ve davranış becerileri ile kendilerini donatmış Profesyonel uygulayıcılar yetiştirmek.

NLP Practitioner Sertifika Programının Kapsamı

NLP yi master düzeyde  sonuç odaklı pratik eğitimle öğreten bir SERTİFİKA PROGRAMI’dır.

NLP Practitioner Sertifika  Programın Kazanımları

NLP Master Pratisyen Sertifikası siz NLP’nin ileri kalıplarını öğrenirken pratisyen becerilerinizi derin bir biçimde bütünleyip geliştirecektir. Beceri düzeyiniz, sizin kusursuz bir biçimde dile, davranışlara ve tekniklere uymanızı sağlayarak incelik ve üstünlükle kendiniz ve diğerleri için değişimi başarmanızı sağlayarak önemli derecede gelişecektir.

Sertifika Yetkinlikleri

  • Diğerlerinin yaşamlarına NLP danışmanlığı yapabilir. Yüzlerce NLP tekniği ile NLP yi master düzeyde kullanabilirler.
  • Master düzeyde NLP ile danışmanlık yapabilirler.

PROGRAMDAN SEÇMELER

Ustalık

NLP de ustalaşmak uygulama, öğrenme ve tekrarlama ile gelmektedir.

İleri Seviye Teknikler

Master Practitioner seviyesinde danışanlarınıza ileri tekniklerle çözümler sunacaksınız.

Seçenek

NLP üç boyutlu bir resim gibidir. Herhangi bir yerinden başlayarak gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Bu bağlamda NLP de hangi tekniğin hangi soruna kesin olarak uygulanabileceğini kesin olarak belirlemek doğru olmaz. Her biri insanın kendisi gibi ayrı ayrı harikalıklar taşıyan ve iç içe birleştiklerinde mükemmel kombinasyonlar oluşturan dinamiklerdir.


Back to top of page