page-header

KİŞİYE ÖZEL BİLİNÇALTI CD HAZIRLAMA

Programın Tanıtımı

Nasıl bir hayat sürüyorsunuz? Yaşamakta olduğunuz süreç arzu ettiğiniz gibi mi akıyor? Özel ilişkileriniz, arkadaşlık ilişkileriniz nasıl? Patronunuzla ve iş arkadaşlarınızla uyum içinde misiniz? Sağlığınız yerinde mi? Ya ekonomik durumunuz ? Peki her şeyden önemlisi siz “yaşamınızdan ne istediğinizi biliyor musunuz?” Lütfen birkaç dakika bu soruları kendinize sorun. Bu soruların yanıtları sizin yaşamınız hakkında ne kadar söz sahibi olduğunuzu ve yaşam sorumluluğunuzun ne kadarını elinizde tuttuğunuzu gösterecektir. Yaşadığınız yaşam sizi mutlu etmiyorsa bu seçimi yapan sizsiniz ve değiştirebilecek zihinsel güce de sahip olan sizsiniz. Belki bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz.

Öyle ise Bilinçaltı Telkin CD’lerimiz size bu konuda çok büyük bir destek sağlayacaktır. Korkularınız mı var, kendinizi yetersiz ve güçsüz mü hissediyorsunuz, gelecek sizi korkutuyor ve kendinizi güvende hissetmiyor musunuz, bağımlılıklarınızdan ötürü sağlıklı ve kaliteli bir yaşam süremiyor musunuz, var olan iç güzünüzü kullanamıyor ve yaşamda kendinizi kurban edilmiş mi hissediyorsunuz o zaman sizler için hazırladığımız Bilinçaltı Telkin CD’lerimiz size kendi gücünüzü ortaya çıkarma ve kendi yaşamlarınızın mimarı olabilme olanağını sunmaktadır.

Programın Kazanımları

BİLİNÇALTI TELKİN CD’LERİ NE İŞE YARAR?

Yaşamınızda ulaşmak istediğiniz hedeflerinizin ve arzularınızın olmaması konusunda tek bir durum söz konusudur. İsteklerinizin olacağına “İNANMAMAK”. Bir şeyin olabilirliğine inandığınız anda adına mucizevî denecek olaylar yaşamaya başlarsınız ve arzu ettiklerinize kavuşursunuz. Demek ki bura da çalışılması gerekli olan temel konu sizin arzu ettiğiniz hedeflerinize inanmanızı sağlamaktır.

Bilinçli zihin Ego’nun etkisiyle “nasıl olacak ki, olmaz ki, rüya bunlar, hayal bunlar, hadi canım sende” gibi sözlerle olumlu bir inanç geliştirmenize engel olur. Engeller dışarıda değildir daima sizin içinizde, sizin zihninizdedir. Zihinde inancı oluşturabileceğimiz anlar Ego’nun uyuduğu zamanlardır. Sizler için hazırlanan

Bilinçaltı CD lerini geceleyin dinlediğinizde içeri giren telkinler ve olumlamalar sayesinde zihninizde arzu ettiklerinizi oluşturmanızı sağlayacak inanç oluşacaktır. Siz inandığınızda arzu ettikleriniz size ulaşılması ya da oluşturulması kolay gelecektir. Bu şekilde hedeflerinizin olabilirliğine “İNANACAKSINIZ”. Unutmayın neye inanırsanız onu yaşarsınız. Yerçekimi yasası ne kadar gerçekse zihnin inanç yasası da o kadar gerçektir.

Programın İçeriği
BİLİNÇALTI TELKİN CD’LERİNİ NASIL DİNLEMELİSİNİZ?

Birinci koşul mutlaka uykuya dalmadan önce CD’yi çalmaya başlamaktır. CD başlasın siz uykuya dalın kayıtlar bilinçaltınıza kaydolacaktır. İkinci koşul; Bilinçaltı telkin CD’nizi 21 gece atlamadan dinlemelisiniz. 21 gecenin sonrasında 7 gün hiç dinmeyeceksiniz. Bu döneme nadas dönemi diyoruz. 7 gün dinmedikten sonra ikinci 21 günlük periyota başlayacaksınız ve 21 gece atlamadan dinleyeceksiniz. Daha sonra 2. Nadas dönemine giriliyor ve 7 gün dinlemeyeceksiniz.

Daha sonra üçüncü 21 günlük periyoda gireceksiniz ve tekrar nadas. Üç 21 günlük periyottan sonra inanç bilinçaltına yerleşen bir kayıt haline gelir. Genellikle arzu edilen hedef gerçekleşmiş ya da gerçekleşme yolunda harekete geçilmiş olacaktır. Eğer gerçekleştiyse CD yi dinlemeyi bırakın, gerçekleşmediyse 21 günlük dinleme, 1 haftalık nadas dönemine devam ediniz.

Bilinçaltı Telkin CD’lerini 21 gün boyunca dinlemenin sebebi şudur: Bedenimizdeki hücreler özellikle beyin hücrelerimiz(nöronlar) bilgi kaydedicidir tüm düşünceler nöronlarımıza kaydolur. Bedenimizdeki her hücre 21 gün de bir kardeş hücrelere bölünürler. Böylece bir hücre iki, iki hücre dört, dört hücre on altı olarak çoğalarak gider böylece arzulanan hedefe dair bilgiler ve telkinler daha çok nöron ve hücre tarafından bilinmeye ve zaman içerisinde güçlenmeye başlar.

Böylelikle inanç sistemi gelişir. Bilinçaltı CD’lerine 7 gün ara verilmesinin sebebi şudur: Hiçbir değişim ve dönüşüm biz bakarken gerçekleşmez. 21 gün boyunca hücrelere telkin bombardımanı yapıp bir hafta nadasta bıraktığınızda yükselen güçlü enerji hedeflenen amaca akacaktır. Bu akış esnasında yüklemeyi durdurmak gerekmektedir. Bu şekilde yapılan üç 21 günlük periyot sonrasında Yaşamınızda arzu ettiklerinizin somutlaştığını, gerçekleştiğini görecek ve zihninizin gücüne daha çok güveneceksiniz.


Back to top of page