page-header

KUANTUM PRACTİTİONER SERTİFİKA PROGRAMI

KUANTUM PRACTİTİONER SERTİFİKA PROGRAMI

Bireysel gelişim modellerinin ötesine geçerek, birlik bilinci seviyesini, varoluşumuzdaki öz potansiyelin farkındalığı ile bilinç ötesi sıçrayışları yaşayarak farkındalığı ustalık boyutuna çıkarmaktır.

Kuantum Practitioner Sertifika Programının Kapsamı

Makrokosmostan mikrokosmasa doğru yolculuğa çıkarak tüm katılımcılarımızı maddenin enerjiye dönüştüğü alan ile tanıştırdığımız bir sertifika programıdır.

Kuantum Practitioner Sertifika Programın Kazanımları

Hayat amacınızın ne olduğunu öğrenebilir ve kendi özel amaçlarınız ve planlarınız doğrultusunda güçlü ve motive olmuş bir biçimde ilerleyebilirsiniz.
En önemlisi sorunların gerisindeki anlama bakıp, onların içindeki çözümü görebilirsiniz.

  • Quantum’un sihirli dünyasının etki alanına girerken yaşamınızın düşüncelerinizle ne kadar bütün olduğunu fark edecek ve bütünsel farkındalığı tadacaksınız.
  • Yaşamdaki harikalıkların ve mucizelerin bilinç ile nasıl planlanarak gerçekleştirilebileceğinin tekniklerini öğreneceksiniz.
  • Quantum ile bu güne kadar süre gelmiş birçok fizik ve var oluş genellemelerinin ötesine geçerek evrenin farklı boyutlarını keşfedeceksiniz.
  • Tüm evrenin size nasıl hizmet edebileceğinin sırlarını öğrenirken bir yandan da kendi yaşamınızdaki bu değişimin sevdiklerinizin yaşamında nasıl etkileyeceğini fark edeceksiniz.

Quantum uygulayıcısı olabilmek için tüm ihtiyaç duyacağınız birbirinden farklı dönüşümlerini beraberinde getirecek şaşırtıcı teknikler öğrenecek ve uygulayacaksınız.

Sertifika Yetkinlikleri

  • Kendi yaşamlarında Kuantum farkındalığını yakalayabilirler.
  • Duygu değişimleri için Kuantum  tekniklerini kullanabilirler.
  • Basit düzeyde Kuantum temel eğitimi verebilirler.

Programdan Seçmeler

Enerji

Her şeyin çözümünün enerji olduğu gerçeğini olaylara ve durumlara bakışımda kullanarak duygularınız dahil her şeye bakış açınız değişecek.

Evren

Evrende her geçen gün cevaplar değişiyor, bu anlamda bildiğimiz evren ve onun kanunları da değişiyor veya biz derindekileri Quantum fiziği ile düşüncelerimizi ve bugüne kadar öğrendiğimiz birçok şeyi altüst edecek şekilde tekrar keşfediyoruz.

Farkındalık

Görerek, duyarak, hissederek, tadarak ve koklayarak deneyimlediğimiz yaşamın ötesindeki inanılmaz ayak değmemiş kumsalların farkına vararak, geçmişin verdiği alışkanlık ve sınırlamalardan kurtularak geleceği şekillendirecek farkındalıklar oluşturacaksınız.

Kuantum Sıçrama

Quantum deneyimi kişilere daha önce olmadıkları, düşünmedikleri, hissetmedikleri şekilde deneyimler kazandırdığı için bir kere deneyimlendiği zaman artık o sıçrayış ve uyanış gerçekleşmiş oluyor ve bilinçlilik herşeyi farklı bir seviyeden deneyimlemeye başlıyor.


Back to top of page