page-header

ADNAN KAYA İLE HÜRRİYET RÖPORTAJIMIZ

http://www.hurriyet.com.tr/hayatinin-senaryosunu-yazdi-24852183

“Hayatının senaryosunu yazdı”

Dilara Altınkan, 25 yıl İstanbul’da yaşadıktan sonra, biraz da eş durumundan İzmir’e yerleşen farklı ve özel bir kişilik.

Finans kökenli olmasına rağmen, tiyatro, iletişim ve kuantum yaşamında her zaman önemli yer tutmuş. İzmir onu başarılı bir yaşam koçu eğitmeni, kişisel gelişim tasarımcısı olarak tanıyor. “Belki milyonlarca insanı değiştiremem ama o insanlara dokunacak, onların hayatlarında önemli değişimleri gerçekleştirecek yaşam koçlarını yetiştirebilirim” diyerek, insana olan umudunu koruyor ve bu uğurda çalışmaya devam ediyor. Küçükken geçirdiği birkaç önemli kaza ruhunda ve düşünce sisteminde önemli değişimler yaşatmış. İnsanın en dipteyken en büyük patlamayı yapabilecek potansiyelinin en doruğunda olduğuna inananlardan. Hayatı da hedefler üzerine kurulu diyebiliriz. Neden mi? Eşinin boyunu, kilosunu, karakterini, çocuklarının cinsiyetini, yaş aralığını, isimlerini bile önceden planlayacak ve hedeflediği şekilde yaşayacak kadar içgörüsü yüksek. Pozitif enerjisiyle de dikkat çekiyor. Sıradışı mı, evet
hem de çok… B planı olarak kurduğu koçluk merkezi bugün onun A planı ve her zaman ulaşılabilecek büyük ve güçlü yeni hedefleri var.


Back to top of page